Meie inimesed on meie raudvara - nad on pädevad ja tõhusad

Georg Lassur

14-aastane kinnisvarahaldamise kogemus on teinud Georgist oma ala asjatundja ja kaasarääkija ning igati abivalmis haldusala kogemusnõustaja. Ta ei jäta mitte ühegi kliendi mitte ühtegi muret kuulamata/lahendamata. Georgil pädevust tõestab 5.taseme kinnisvarahalduri kutsetunnistus  nr.162806

Jana Toomsalu

Jana on meie superassistent - ta on alati kohal, kui klient abipalve saadab ja koordineerib koheselt infovahetust kõikide osapoolte vahel. Jana aitas assistendina üle terve Eesti kuulsaks ühe väga armastatud kaubamärgi - nüüd teeb ta seda juba järgmise kaubamärgiga ;) 

Ta on valinud endale sellise kasuliku kuid sulni ja mõnusa kombo - olles igapäevaselt ise ühel väiksel Eesti saarel koos oma perega eemal stressi tekitavast linnakärast, vahtides hommikul ärgates läbi akna lammastega ja õhtul rebastega tõtt, on ta siiski samas 100% oma tööülesannete kõrgusel Eesti pealinnas. Tänapäeva värk - mis sa ikka kostad :)

Meie edu taga on kogemus ja kvaliteet ning püüdlikkus paremuse poole läbi pideva enesekontrolli

Kristi Tooming
Kristi on meie raamatupidamise kontode ja bilansside hirm - mitte ainumaski kõver euro  ei jää arvepidamises tema pilgu ees uhkelt kõrguma. Kõik nad langevad nagu loogu - viimane kui üks! Isegi revidendid tahavad tema tehtud tööd ainult väga töörohketel aegadel revideerida. Miks? Sest see on sama lihtne nagu sõita hea autoga mööda sirget kiirteed - mitte mingit keerutamist.  Häh, igav - võib lausa magama jääda!

Kasutame oma töös Korto haldustarkvara

Korto on lihtne, tark ja loogiline. Kortos on palju kasutusvõimalusi ja põnevat avastamist kasutajate jaoks. Kogu raamatupidamine ja arvemajandus on korteriomanike jaoks täiesti läbipaistev - ei mingeid krutskeid! 

Aga hoolduspäevik? - Olemas
Aga dokumentide hoiustamine? - Pole probleemi
Aga vajalikud kontaktid? - Kõik viimseni
Igakuised kulud ja tulud? - Otse loomulikult

Majanduskavad ja majandusaastaaruanded? - Jah, jah ja veelkord jah

Sisene Kortosse

                                                            
Meile meeldib roheline ja säästlik mõtteviis, kuid meile ei meeldi roheteater: nõustame/toetame oma kliente säästliku mõtteviisi teadmistega ja hoiatame/hoiame neid rohelõksude eest, mis hüsteerilises öko-pudrumudrus neid varitsemas on